Pole namiotowe

Pole namiotowe
na Kaszubach

 Przystań kajakowa

Kojące otoczenie natury ukoi zmysły i pozwoli spędzić wspaniałe chwile. Nasze pole namiotowe, zlokalizowane w miejscowości Lipusz, to znakomity przystanek podczas pełnego wspaniałej zabawy spływu kajakowego!

Pole biwakowe z pełną infrastrukturą

Przystań kajakowa w formie pola biwakowego położona jest przy lesie nad rzeką Wda na trasie najciekawszych spływów kajakowych. Camping wyposażony jest w niezbędną infrastrukturę, wiatę biesiadną, huśtawkę, miejsce na ognisko oraz parking. Dzięki wszechobecnej zieleni istnieje możliwość odbywania długich spacerów oraz wspaniałego grzybobrania.

Oferta biwakowa dla każdego

Nasze pole biwakowe to miejsce, gdzie miło spędzisz czas, odpoczniesz po trudach sportowych i nabierzesz sił na dalszy spływ kajakowy. Z oferty naszego campingu w Lipuszu chętnie korzystają osoby zarówno wybierające wycieczki jedno, jak i dwudniowe. W ofercie naszego pola biwakowego mamy także domek letniskowy typu holenderskiego.

Doskonała lokalizacja pola namiotowego

Nasze pole namiotowe z campingiem posiada doskonałą lokalizację. W Lipuszu, w odległości 1,5 km, znajduje się poczta i bank, a najbliższy sklep znajdziemy w odległości 500 m.