Spływy kajakowe rzeką Wdą

Spływ kajakowy Wdą jednodniowy

    Aktywny wypoczynek to nie tylko gwarancja świetnej kondycji, ale również szansa na przeżycie niesamowitych przygód, które nie byłyby możliwe w innych warunkach niż na łonie natury. Dla pragnących zetknąć się twarzą w twarz z żywiołem jakim jest woda, a także dla amatorów wodnego szaleństwa, którzy dopiero noszą się z zamiarem podjęcia wyzwania w postaci nowej dyscypliny sportowej idealnym wariantem na organizację czasu wolnego będą spływy kajakowe organizowane przez naszą firmę. Jedną z propozycji ujętych w prezentowanym Państwu rozległym wachlarzu niepowtarzalnych wypraw wodnych przygotowywanych za pośrednictwem naszej doświadczonej ekipy jest spływ po rzece Wda.

    Zapewniamy całodniową ekspedycję jedną z najbardziej malowniczych rzek na Kaszubach. Gwarantujemy najlepszej jakości kajaki oraz w pełni fachową obsługę, dbając o maksimum bezpieczeństwa. Spływ Wdą nie wymaga zaawansowanych umiejętności kajakarskich, bowiem jest to wyjątkowo łatwy do pokonania odcinek liczący równo 22 km. Średni czas eskapady to 6 – 7 godzin, z przystankiem.

Jak wyglądają nasze spływy kajakowe rzeką Wdą

  • przed rozpoczęciem spływu otrzymasz mapkę całego szlaku
  • po zakończeniu spływu kajakowego możliwość zrobienia ogniska w naszej bazie (w miejscu wypłynięcia)
  • każdy uczestnik spływu kajakowego jest ubezpieczony

    Program spływu po rzece Wda zakłada m.in. wpłynięcie na jezioro Schodno, co zaś następuje w połowie trasy. Jako pierwszy punkt odbioru kajaków oraz uczestników wyprawy ustanowiono most w Loryńcu, kolejny to „Bar u Jarosi” usytuowany w Czarlinie, z kolei miejscem finalnym jest Stanica PTTK ulokowana w miejscowości Wdzydze Kiszewskie, zaraz przy nietuzinkowej wieży widokowej.

Dwudniowe emocje na spływie kajakowym rzeką Wdą

Skwierawy-Lipusz ok. 16 km. ok. 5 godz.

Następny dzień spływu rzeką Wdą Lipusz-Wdzydze Kiszewskie ok. 22 km.6-7 godz.

Oferujemy Państwu możliwość rozbicia namiotu, miejsce na ognisko, wiata biesiadna, darmowy parking.

Oferujemy również domek letniskowy w typie Holenderskim.

 

Zapraszamy serdecznie zarówno kajakarzy początkujących, jak i zaawansowanych.

spływy kajakowe rzeką Wdą