Pole namiotowe Lipusz

Pole namiotowe Lipusz

Pole namiotowe Lipusz

23 czerwca 2021

Wakacje pod namiotem, czy są jeszcze modne?

Camping i pole namiotowe Lipusz przeżywają prawdziwe oblężenie. Przez dłuższy czas ze względu na pandemię hotele nie mogły przyjmować gości lub tylko w ograniczonej ilości. Jedynym sposobem na spędzenie urlopu w wybranym miejscu było skorzystanie z usług pola namiotowego. To jednak nie jedyny powód, dlaczego ta forma noclegu jest tak atrakcyjna dla sporej grupy osób.

Nowy standard wakacji

Większości osób planowanie urlopu na polu namiotowym kojarzy się ze studenckimi czasami. Chłód, brak komfortu? Jeszcze kilkanaście lat temu campingi nie miały dla turystów nic do zaoferowania oprócz kawałka ziemi. Dziś są to rozbudowane centra rekreacyjne, w których można poczuć się jak na luksusowym obiekcie hotelowym. Turystom gwarantowane są czyste, estetyczne prysznice, rozbudowana baza gastronomiczna, bezprzewodowy internet, możliwość wypożyczenia sprzętu, takiego jak rowery czy spływy kajakowe Kaszuby.

Dawniej spanie pod namiotami było męczące, wiązało się z wieloma niedogodnościami. Dziś producenci produkują je z maksymalnie wodoodpornych materiałów chroniących przed wilgocią oraz przeciekaniem. Ponadto, tkaniny są oddychające, dlatego wewnątrz nie tworzy się niekorzystny mikroklimat, duszący i brzydko pachnący.

Nowoczesne pola namiotowe nie mają nic wspólnego z dawnymi campingami, do których faktycznie można było mieć wiele zastrzeżeń.

Wakacje na świeżym powietrzu

Najwięcej pól namiotowych jest zdecydowanie na Mazurach, a także nad polskim morzem. Są to tereny intensywnie zalesione, które umożliwiają spędzenie czasu w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miejskiego. Oddychanie świeżym powietrzem jest tutaj jak najbardziej możliwe, i to w szerokim zakresie. W związku z tym pole namiotowe Lipusz jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę na wakacyjny czas ze znajomymi lub dziećmi.

Dla osób poszukujących spokoju i bliskości z naturą jest to opcja najlepsza, na jaką mogą się zdecydować. Można powiedzieć, że wakacje pod namiotem, a także spływ kajakowy Lipusz to najgorętsze trendy 2020 roku, jak i obecnego 2021 roku.

Wygląda na to, że pole namiotowe Lipusz jest równie atrakcyjną opcją jak hotel. Wypoczynek pod namiotem nie musi wiązać się z brakiem komfortu. Warto wrócić do korzeni i zobaczyć, jak to jest spać pod chmurką.

------------ULR SPRAWDZCZY Z SSL