Spływ kajakowy Lipusz na wolne dni

Spływ kajakowy Lipusz na wolne dni

Spływ kajakowy Lipusz na wolne dni

28 lutego 2023

Wolne dni w 2023 roku

W 2023 roku pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę mają do przepracowania 250 dni. 115 dni jest wolnych, z czego 13 dni to święta ustawowo wolne od pracy. Dobra wiadomość jest taka, że jedynie 4 dni świąteczne wypadają w sobotę i niedzielę. Znając te wyliczenia, warto już teraz pomyśleć o zaplanowaniu czasu wolnego. Być może dobrym pomysłem jest spływ kajakowy Lipusz?

Kajaki na Kaszubach są organizowane praktycznie przez cały rok, gdy tylko pogoda na to pozwala. Oczywiście najprzyjemniej wybrać się na spływ wiosną, latem oraz wczesną jesienią. Sprawdź, kiedy zaplanować spływ kajakowy Lipusz, aby nie kolidował z Twoimi obowiązkami zawodowymi.

Spływ kajakowy Lipusz na Majówkę 2023

Święto Pracy, czyli 1 maja przypada w 2023 roku w poniedziałek. Kolejny dzień wolny to 3 maja, czyli Święto Narodowe Trzeciego Maja. Wystarczy, że zaplanujesz wolne na 2 maja, a na Lipusz spływ możesz wybrać się już 29 kwietnia, czyli w sobotę. 5 dni na kajakach brzmi fantastycznie, prawda? Możesz pokonać jedną długą trasę lub kilka krótszych, jak wolisz.

W Majówkę kilkudniowe spływy kajakowe Kaszuby cieszą się bardzo dużą popularnością, szczególnie, gdy pogoda dopisuje.

Spływy kajakowe Wda na Boże Ciało

W 2023 roku Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (pot. Boże Ciało) wypada 8 czerwca. Zawsze jest to czwartek. Biorąc wolny piątek, możesz zaplanować 3 lub 4-dniowy spływ kajakowy Wda. Pogoda powinna być już naprawdę letnia, dlatego niesamowite wrażenia nie zostaną przyćmione przez zimno.

Brak dodatkowego dnia wolnego czyli 1-dniowy spływ kajakowy Lipusz

Nie martw się, jeżeli Twój pracodawca nieprzychylnie patrzy na to, że chcesz brać dodatkowe wolne. Możesz bowiem skorzystać z oferty 1-dniowych spływów kajakowych. 15 sierpnia (Święto Wojska Polskiego, Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny). Wybierz się na Lipusz kajaki i zasmakuj szaleństwa wodnego. Czekają na Ciebie prawdziwe przygody z fauną i florą w roli głównej. Pod okiem przewodnika pokonasz wybraną trasę i spędzisz fantastyczny wolny czas. Z nową energią wrócisz do pracy.

Spływ kajakowy Lipusz to fantastyczny sposób na spędzenie wolnych od pracy dni. Aktywność fizyczna w połączeniu z bliskim towarzystwem fauny i flory dodadzą bowiem energii każdemu, kto lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. 250 pracujących dni nie brzmi w takiej perspektywie aż tak strasznie.

------------ULR SPRAWDZCZY Z SSL