Spływy kajakowe dla firm - coś extra dla personelu

Spływy kajakowe dla firm – coś extra dla personelu

Spływy kajakowe dla firm – coś extra dla personelu

26 maja 2022

Spływy kajakowe dla firm – podnieś zadowolenie pracowników

Organizując imprezę firmową warto zadbać o moc atrakcji dla swoich pracowników. Zagwarantuje to zadowolenie i relaks dla całej ekipy, która na co dzień pracuje na sukces firmy. Sprawdzonym pomysłem są spływy kajakowe dla firm.

Impreza firmowa z aktywnym wypoczynkiem

Organizując imprezę firmową warto zadbać, aby nie wiązała się ona jedynie z kolacją i balangą do białego rana. To też jest potrzebne, ale wyjazd integracyjny powinien obfitować w wiele dodatkowych atrakcji, a jedną z nich może być spływ kajakowy Wda. Musisz oczywiście zorientować się, czy większość pracowników zaakceptuje taką atrakcję i nie boi się sportów wodnych. Jeżeli jednak wyczujesz dobre nastawienie do tematu, warto w to iść, ponieważ spływy Kaszuby to sposób na fantastyczne spędzenie czasu na świeżym powietrzu, bliskie obcowanie z przyrodą i poznanie fauny i flory danego regionu.

Spływy kajakowe dla firm zmotywują pracowników i scementują zespół

Nowoczesne firmy stawiają na motywację i integrację pracowników. Taki zespół pracuje skuteczniej, lepiej wpływa na rozwój przedsiębiorstwa. W trakcie aktywnego wypoczynku, jakim są kajaki Kaszuby można skutecznie sprawdzić zgranie zespołu, wytypować lidera oraz najsłabsze ogniwo. To może być dobry sprawdzian dla całej grupy dający dużo do myślenia szefostwu w zakresie przeorganizowania struktur firmowych. Połączenie zabawy z pracą nad zgraniem zespołu jest bardzo popularne we współczesnych korporacjach.

Spływy kajakowe dla firm doskonałą formą integrowania zespołu

Dla niektórych kajaki Lipusz na pewno będą wiązały się ze stresem, dla innych będą niesamowitym relaksem. Tak skrajne emocje pokazują, jak ludzie radzą sobie w trudnych sytuacjach. Jest to bardzo dobry test dla pomocy koleżeńskiej oraz sposób na sprawdzenie, czy jeden pracownik może polegać na drugim.

Zabawa i relaks łączą się tu bardzo mocno z faktyczną pracą nad relacjami. Takie właśnie przesłanie powinny mieć wyjazdy integracyjne organizowane przez firmy. Z pewnością wniosą wiele dobrego do atmosfery w grupie pracowników, pomogą scalić więzi, a jednocześnie poczuć swobodę, jaką daje natura. Pracownicy po takim spływie będą zrelaksowani i pełni energii do pracy.

------------ULR SPRAWDZCZY Z SSL