Spływy kajakowe dla firm - kiedy rezerwować?

Spływy kajakowe dla firm – kiedy rezerwować?

Spływy kajakowe dla firm – kiedy rezerwować?

28 lutego 2022

Spływy kajakowe dla firm? Kiedy rezerwować?

Chcesz zaplanować wyjątkową aktywność dla swoich pracowników? kajaki Lipusz zdecydowanie nią są. Dostarczą niesamowitych wrażeń, pozwolą na przeżycie fantastycznej przygody na łonie natury. Zarezerwuj jeszcze przed rozpoczęciem sezonu kajakowego terminy na spływy kajakowe dla firm, a zaplanujesz wyjątkowo atrakcyjny czas wolny dla swojej załogi.

Jak przygotować się na spływy kajakowe Wda?

Chcesz zrobić swoim pracownikom niespodziankę i zabrać ich na spływ kajakowy Lipusz? Super pomysł, ale jednak musisz ich nieco uprzedzić, jaka aktywność jest brana pod uwagę. Trzeba przygotować się we właściwy sposób pod względem stroju. Niezbędne są odpowiednie buty, ubrania dostosowane do aktualnej pogody. W zależności od tego, jak długi ma to być spływ Wdą, konieczne jest także zabranie na trasę ze sobą wody, suchego prowiantu.

Latem koniecznie należy zadbać o ochronę przeciwsłoneczną w postaci kremu z filtrem, czapki z daszkiem oraz okularów. Mogą przydać się także preparaty odstraszające komary, szczególnie, jeżeli spływy kajakowe dla firm są organizowane w krótkim czasie po intensywnych opadach deszczu. W zaroślach tych szkodników może być naprawdę sporo.

Nie trzeba mieć doświadczenia, aby uczestniczyć w spływie

Obawa, że Twoi pracownicy nigdy wcześniej nie byli na spływie kajakowym jest bezzasadna, ponieważ z pomocą przyjdą doświadczeni instruktorzy. Nie jest wymagane doświadczenie. Dostępne są specjalne rodzaje kajaków dla osób, które nigdy wcześniej nie wiosłowały, a chcą tego spróbować.

Spływy kajakowe dla firm są częstą aktywnością na imprezach integracyjnych oraz firmowych. Organizatorzy zadbali, aby każdy mógł spróbować tego wyjątkowego sportu, bez względu na doświadczenie. Pracownicy nie muszą znać technik kajakarstwa górskiego. Nad wszystkim czuwają profesjonalni instruktorzy, którzy pokierują działaniami ochotników i umożliwią bezpieczne pokonanie całej trasy.

Spływy kajakowe Kaszuby to wspaniała zabawa!

Decydując się na wejścia na kajak, pracownik Twojej firmy musi pamiętać, że korzysta z żywiołu, jakim jest woda. Zachowując minimalne zasady bezpieczeństwa można jednak fantastycznie się bawić, Kaszuby spływy kajakowe dostarczają niesamowitych wrażeń i umożliwiają przeżycie fantastycznej przygody.

------------ULR SPRAWDZCZY Z SSL