Spływy kajakowe Wda we wrześniu

Spływy kajakowe Wda we wrześniu

Spływy kajakowe Wda we wrześniu

14 września 2021

Czy warto wybrać się na kajaki we wrześniu?

Warto wykorzystać ostatnie piękne wrześniowe dni, aby zaznać niezwykłej przygody, jaką zapewniają spływy kajakowe Wda. Delikatne promienie słoneczne będą przyjemnie ogrzewały podczas wiosłowania. Jednocześnie pogoda jest na tyle stabilna, że nie trzeba obawiać się o gwałtowne burze czy ulewy. Wypożyczalnia kajaków Kaszuby we wrześniu musi przygotować się na spory ruch!

Popularność wrześniowych spływów kajakowych

Wydaje Ci się dziwne, że polecamy wrześniowe spływy kajakowe Wda? My uważamy wrzesień za jedne z najpiękniejszych miesięcy w roku. Promienie słoneczne są wyjątkowo łaskawe, delikatnie opalają, ale nie powodują nieprzyjemnego pieczenia ramion. Delikatny wiaterek daje ochłodę. Podczas spływu kajakowego na koniec lata i początkiem jesieni można odkryć całkiem nowy wymiar przyrody. Natury, która jest wyjątkowo okazała o tej porze roku. Krajobraz jest jeszcze zielony, a śpiew ptaków wyjątkowo intensywny przed miesiącami zimnymi i niestety nieco ponurymi.

Warto naładować akumulatory przed zimowymi atrakcjami

Wrzesień to już w zasadzie ostatni moment, aby wybrać się na spływy kajakowe Wda. W październiku jeszcze zdarzają się piękne dni. Jednak to właśnie wrzesień jest tym miesiącem, gdzie spływy Wdą organizowane są najczęściej, po wysokim sezonie przypadającym na okres od czerwca do sierpnia.

Złap ostatnie promienie słońca

Przed jesienią, gdy większość czasu będziemy już spędzali pod ciepłymi kocami, warto złapać ostatnie promienie słońca, zakosztować obcowania z naturą, wodą i zielenią. Na wrześniowy czas polecamy zarówno spływy jednodniowe, jak i kilkudniowe. To również świetna atrakcja na imprezę integracyjną. Wszyscy już wrócili z wakacji. A czemu by pracownikom jeszcze nie zapewnić dodatkowej atrakcji? W pełni zorganizowane spływy kajakowe dla firm są świetnym sposobem na aktywne spędzenie czasu. Do tego pomagają w integracji zespołu i dają wytchnienie po urlopie, kiedy motywacja zespołu jest na niskim poziomie, ponieważ każdy jeszcze jest myślami na wakacjach. Krótki wypad na kajaki na Kaszubach na pewno rozładuje napięcie i sprawi, że pracownicy z większą energią wrócą do pracy.

Idealna rozrywka na zakończenie lata

Zanim przyroda przejście w stan uśpienia, spływ kajakowy Wda jest idealną rozrywką, którą można zapewnić bliskim, uwielbiającym sporty wodne. Spędzenie weekendu na Kaszubach w gronie znajomych może okazać się fantastyczną odskocznią od trudów codzienności.

------------ULR SPRAWDZCZY Z SSL