Spływy Kaszuby jednodniowe

Spływy Kaszuby jednodniowe

Spływy Kaszuby jednodniowe

26 kwietnia 2023

Jednodniowe spływy Kaszuby – dlaczego warto?

Jeżeli nie masz zbyt wiele wolnego czasu, a chcesz spędzić aktywnie czas na łonie natury, jednodniowe spływy Kaszuby są zdecydowanie opcją, na jaką możesz się zdecydować. Nie pożałujesz!
Kaszuby spływy kajakowe organizują bowiem jedne z najlepszych w Polsce. Jest to zasługa wyjątkowego uwarunkowania terenu, wspaniałych rzek oraz profesjonalnie działających tu firm. Jesteśmy jedną z nich. W naszej ofercie znajdują się zarówno spływy jednodniowe, jak i kilkudniowe o zróżnicowanym poziomie trudności.

Jednodniowe kajaki Lipusz dla początkujących i zaawansowanych

Niezależnie, czy jest to Twój pierwszy raz na kajakach, czy kolejny, dopasujemy poziom trasy do umiejętności. Zadbamy, aby czas spędzony na rzece był dla Ciebie fantastycznym przeżyciem, a nie traumą. Jednodniowy spływ kajakowy Lipusz organizowany jest w cyklu kilkugodzinnym. Trzeba przygotować się na spory wysiłek, ale także możliwość poobserwowania z bliska wyjątkowej przyrody i niesamowitych krajobrazów. Wybieramy trasy malownicze, które pozwalają zaszczepić pasję do kajaków.
Raz uczestnicząc w spływie kajakowym, na pewno zdecydujesz się kolejny i kolejny raz. To bowiem aktywność, która wciąga!

Przykładowe jednodniowe spływy Kaszuby w naszej ofercie

Zastanawiasz się, na jakiej trasie organizujemy spływy jednodniowe? Oto nasza oferta:

  • Spływ 1-dniowy rzeką Wda: Lipusz – Wdzydze kiszewskie;
  • Spływ 1-dniowy rzeką Słupia: Sulęczyno-bylina;
  • Spływ 1-dniowy rzeką Pilica – Graniczna – Trzebiocha – Wda.

Jednodniowy spływ kajakowy to koszt 65 zł od osoby, wraz z transportem sprzętu i ludzi. Atrakcyjna oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, a także firm. Możesz więc fantastycznie zaplanować sobie jeden wolny dzień, wyrwać się z miasta, odetchnąć od problemów na łonie natury. Zdecydowanie spływy Kaszuby dostarczają tak wielu emocji i fantastycznych przeżyć, że zapomnisz o wszystkich kłopotach.

Czy spływy kajakowe są dla Ciebie? Zdecydowanie!

Zastanawiasz się na pewno, czy poradzisz sobie na kajakach? Oczywiście, że tak. Wystarczy słuchać naszych poleceń, zachowywać się rozważnie i przede wszystkim nie panikować. Trzymając się więc kilku podstawowych zasad przepłyniesz bezpiecznie całą trasę, a jednocześnie zaobserwujesz wyjątkową przyrodę.

------------ULR SPRAWDZCZY Z SSL