Cennik

Cennik
spływów kajakowych

Określenie ceny za spływ kajakowy Lipusz odbywa się na przejrzystych warunkach, według poniższej rozpiski. Możesz sprawdzić, ile kosztują spływy Kaszuby w tygodniu, a ile w weekendy. Organizujemy zarówno spływy jednodniowe, kilkudniowe, jak i weekendowe. Mamy bogatą ofertę dostosowaną do potrzeb wielu klientów chcących spróbować swoich sił z tą aktywnością. Zachęcamy do prześledzenia wszystkich kosztów związanych z kajakową aktywnością. Oferujemy atrakcyjny cennik, który odzwierciedla jakość naszych usług i umożliwia realizację aktywności na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że Lipusz kajaki w naszym wydaniu sprostają Waszym oczekiwaniom i umożliwią spędzenie fantastycznego czasu na wodzie.


Ceny spływów kajakowych

 

  Spływ 1-dniowy rzeka Wda Lipusz-Wdzydze Kiszewskie od poniedziałku do piątku 50zł/osoba (z transportem kierowców) cena z transportem wszystkich uczestników 60zł/osoba W weekend czyli sobota i niedziela ,święta oraz długie weekendy 55zł/osoba z transportem kierowców,cena z transportem wszystkich uczestników 65/osoba 

  • Spływ 2-dniowy rzeką Wda ; Skwierawy-lipusz – od poniedziałku do piątku 50 zł/osoba (z transportem ludzi i sprzętu). 2 dzień Lipusz – Wdzydze kiszewskie – 60zł / osoba (z transportem)
  • W weekendy czyli sobota i niedziela opłata wynosi:Skwierawy-Lipusz 60zł osoba.2 dzień Lipusz-Wdzydze Kiszewskie-65zł osoba.
  • Spływ 1-dniowy rzeką Słupia: Sulęczyno-bylina – 60zł / osoba (z transportem kierowców i sprzętu) Cena z transportem wszystkich uczestników 70zł/osoba.
  • Spływ 1-dniowy rzeką Pilica-Graniczna-Trzebiocha Wda – 55zł / osoba (z transportem kierowców i sprzętu)Cena z transportem wszystkich uczestników 65 zł/osoba.
  • Spływ kilkudniowy – 45zł / kajak 2-os. za każdy dzień + transport 2,5 zł/km

 

Spływy kajakowe dla firm

Marzysz o prawdziwym odpoczynku blisko natury? Wda spływy kajakowe są do tego wręcz idealne. Zapewniamy przeżycie fantastycznej przygody za niewygórowaną cenę. Możesz liczyć na dostęp do wysokiej jakości sprzętu. Gwarantujemy, że nabierzesz energii i odpoczniesz. Nie musisz martwić się o żaden aspekt organizacji spływu. Wszystkim się zajmiemy. Zaplanujemy atrakcyjną dla Ciebie trasę, a spływy kajakowe Wda będziesz wspominać jeszcze przez bardzo długi czas. Cennik naszych usług jest niewygórowany, próżno szukać lepszej oferty na Kaszubach. Jeżeli więc chcesz przeżyć fantastyczną przygodę za niewygórowaną cenę, nasza wypożyczalnia kajaków Kaszuby jest wyborem idealnym dla Ciebie. Sprawdź wszystkie opcje przygotowane zarówno dla klientów indywidualnych, jaki grup zorganizowanych. Organizujemy także spływy kajakowe dla firm, dlatego możesz zgłosić się do nas, jeżeli planujesz imprezę integracyjną lub spotkanie firmowe dla wybranej grupy pracowników.

------------ULR SPRAWDZCZY Z SSL