Kontakt i dojazd

Kontakt i lokalizacja

 

Chcesz wybrać się na spływ kajakowy Wda? Fantastycznie! Pomoże zorganizować niezapomnianą wyprawę obejmującą atrakcyjne trasy. Pokochasz kajaki Kaszuby. Co roku będzie to dla Ciebie obowiązkowy punkt na letniej mapie aktywności. Wystarczy się z nami skontaktować, aby wybrać dogodny termin spływu i poznać wszystkie szczegóły organizacyjne niezbędne do wzięcia w nim udziału.

Napisz lub zadzwoń do nas, a odpowiemy na pytania, w jaki sposób organizowane są Kaszuby spływy kajakowe. Mamy także fantastyczną ofertę imprez integracyjnych dla firm. Skorzystaj z możliwości, jakie udostępniamy dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

Przeżyj z nami spływ kajakowy na Kaszubach

Wysyłając do nas wiadomość, zachęcamy do podania jak największej ilości szczegółów niezbędnych do zarezerwowania terminu na Lipusz spływ. Ułatwi to nam znacznie pracę, jak i umożliwi precyzyjnie dopasować ofertę do potrzeb. Bardzo duże znaczenie ma dla nas zadowolenie klientów. Staramy się realizować usługi na najwyższym poziomie, a pozytywny kontakt jest naszym priorytetem.

W wiadomości najlepiej podać:

  • szlak kajakowy, na którym ma odbyć się spływ,
  • ilości osób biorących udział w spływie,
  • dokładne daty, godziny przyjazdu,
  • zapotrzebowanie na sprzęt, jak i dodatkowe usługi.

Wysyłając do nas precyzyjną wiadomość możesz liczyć na szybką i rzeczową odpowiedź umożliwiającą bezproblemową realizację terminu na spływ kajakowy Lipusz. Zachęcamy każdego do kontaktu telefonicznego, jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące rezerwacji czy usług, jakie oferujemy.

Przeżyj z nami niesamowitą przygodą. Przekonaj się, że kajaki na Kaszubach to fantastyczna zabawa umożliwiająca spędzenie dużej ilości czasu blisko natury.

------------ULR SPRAWDZCZY Z SSL