Pilica-Granica-Trzebiocha

Spływ kajakowy Trzebiocha
– spływy kajakowe rzeką Pilicą

Spływy kajakowe są jedną z najciekawszych rozrywek na łonie natury. Pozwalają na spędzenie czasu z najbliższymi, aktywny wypoczynek oraz przeżycie niesamowitej przygody. Skierowane są do najszerszej grupy odbiorców, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Dostarczą mnóstwo wyjątkowych wrażeń i radości wszystkim uczestnikom, pozostawiając przepiękne wspomnienia. Jesteśmy firmą specjalizującą się w profesjonalnej organizacji spływów kajakowych, obejmujących najbardziej urokliwe trasy Kaszub.

Przygotowując ofertę, opieraliśmy się na cennym doświadczeniu oraz przez lata zdobywanej wiedzy, dzięki czemu zapewniamy najwyższy poziom jakości, komfortu i bezpieczeństwa. Jedną z naszych wyjątkowych propozycji jest spływ kajakowy Trzebiocha, obejmujący w programie atrakcyjny szlak rzeką Pilicą. Początek wyprawy rozpoczyna się w miejscowości Korne i przebiega przez malownicze krajobrazy.

Spływ kajakowy Trzebiocha – dobra zabawa i niezapomniane przeżycia

Spływ kajakowy Trzebiocha należy do jednego z najłatwiejszych i wyjątkowych pod względem pokonywania trasy i urokliwych widoków, łączących w sobie rozległe łąki, lasy czy bagienka. W programie oferujemy wiele atrakcji, które pozwolą urozmaicić całą wyprawę wodną. Podczas spływu kajakowego Trzebiocha oferujemy możliwość zakupu świeżej, wędzonej ryby od prawdziwego hodowcy, przepłynięcie przez ciekawe, trudno dostępne mosty oraz zakończenie spływu kajakowego przy wieży widokowej ośrodka PTTK Wdzydze Kiszewskie. Wszystko to zapewni niesamowitą przygodę, która dostarczy niezapomnianych wrażeń!

Spływ 4 rzekami : Pilica-Graniczna-Trzebiocha-Wda

Poznaj Pilicę i Trzebiochę z perspektywy kajaka

Początek spływu kajakowego rozpoczyna się w miejscowości Korne. Stopień trudności łatwy. Za mostem betonowym (drogowym) w Łubianie ok. 2km rzeka Pilica wpływa do rzeki Graniczna nurt nieco spokojniejszy, można podziwiać liczne żeremie i drzewa ścięte przez bobry.

Wpływamy na jezioro Sudomie kierujemy się na lewo kiedy po prawej stronie jeziora pojawi nam się przesmyk przepływamy przez niego do kolejnego jeziora Mielno kierujemy się na prawo dopływamy do mostu drogowego i wpływamy na jezioro Żółnowo. Po przepłynięciu ok. połowy niewielkiego jeziora kierujemy się na lewo wypatrując odpływu rzeki Trzebiocha odcinek spływu łatwy, bardzo atrakcyjny. Przepływamy przez miejscowość Grzybowo, następnie dopływamy do zapory wodnej w Grzybowskim Młynie (przenioska 25m) gdzie znajduje się hodowla ryb, można kupić wędzoną lub świeżą rybę, jest to nasz 1 odbiór uczestników spływu kajakowego oraz sprzętu.

Dalej płyniemy ok. 2 km rzeką Trzebiochą wpływa do rzeki Wda. Dopływamy do miejscowości Loryniec przy moście betonowym jest to nasz 2 odbiór. Płynąc dalej dopływamy do miejscowości Czarlina (Bar u Jarosi) można tutaj smacznie zjeść, jest to nasz 3 odbiór. Płynąc dalej dopływamy do jeziora kierujemy się na lewo do wieży widokowej ośrodek PTTK Wdzydze Kiszewskie jest to ostatni 4 odbiór ludzi i sprzętu.

W zgodzie z naturą – wybierz się na spływ kajakowy

Rzeki Pilica i Trzebiocha są bardzo atrakcyjne, dlatego uczestnicy spływów kajakowych bardzo chętnie wybierają te trasy. Serdecznie zapraszamy!