Pole namiotowe

Pole namiotowe
na Kaszubach

 Przystań kajakowa

Kojące otoczenie natury ukoi zmysły i pozwoli spędzić wspaniałe chwile. Nasze pole namiotowe, zlokalizowane w miejscowości Lipusz, to znakomity przystanek podczas pełnego wspaniałej zabawy spływu kajakowego!

Pole biwakowe z pełną infrastrukturą

Przystań kajakowa w formie pola biwakowego położona jest przy lesie nad rzeką Wda na trasie najciekawszych spływów kajakowych. Camping wyposażony jest w niezbędną infrastrukturę, wiatę biesiadną, huśtawkę, miejsce na ognisko oraz parking. Dzięki wszechobecnej zieleni istnieje możliwość odbywania długich spacerów oraz wspaniałego grzybobrania.

Oferta biwakowa dla każdego

Nasze pole biwakowe to miejsce, gdzie miło spędzisz czas, odpoczniesz po trudach sportowych i nabierzesz sił na dalszy spływ kajakowy. Z oferty naszego campingu w Lipuszu chętnie korzystają osoby zarówno wybierające wycieczki jedno, jak i dwudniowe. W ofercie naszego pola biwakowego mamy także domek letniskowy typu holenderskiego.

Doskonała lokalizacja pola namiotowego

Nasze pole namiotowe z campingiem posiada doskonałą lokalizację. W Lipuszu, w odległości 1,5 km, znajduje się poczta i bank, a najbliższy sklep znajdziemy w odległości 500 m.

Wyprawa pod namiot to doskonała opcja wakacyjnego urlopu dla całej rodziny, zwłaszcza dla tych, którzy myślą o zdrowym wypoczynku na łonie natury. Wybierając pole namiotowe w miejscowości Lipusz na Kaszubach, możesz być pewny nie tylko pięknych krajobrazów, ale i licznych atrakcji, dzięki którym Ty, Twoja rodzina lub przyjaciele będziecie chcieli tu wracać. Nasze pole namiotowe znajduje się w przepięknej lokalizacji, w otoczeniu natury. To doskonałe miejsce do zorganizowania spływu kajakowego – przystań kajakowa znajduje się w lesie nad rzeką. Forma pola biwakowego już sama w sobie generuje mnóstwo atrakcji, a wszystko to na trasie najciekawszych spływów kajakowych. Camping wyposażony jest we wiatę biesiadną, huśtawkę, miejsce na ognisko oraz parking. Urokliwe lasy i piękna natura otaczająca pole namiotowe zachęca do długich spacerów oraz rodzinnego grzybobrania.

Zapraszamy na nasze pole namiotowe – Lipusz

W ciągu dnia dla naszych gości przygotowaliśmy liczne atrakcje, które pomogą przede wszystkim aktywnie przeżyć każdy dzień pobytu. Wieczory natomiast można spędzić na polu biwakowym, aby nabrać sił np. na dalsze spływy kajakowe. Pole namiotowe w miejscowości Lipusz na Kaszubach jest idealną opcją zarówno na dłuższe wakacje, jak i wypady weekendowe. W naszej ofercie mamy również domek letniskowy typu holenderskiego. Lipusz to także doskonała lokalizacja – niedaleko (w odległości 1,5 km) znajduje się poczta i bank, a najbliższy sklep znajduje się w odległości 500 m. Idealna oferta dla wszystkich, którzy w otoczeniu natury pragną odpocząć od miejskiego zgiełku.