Pole namiotowe

Pole namiotowe na Kaszubach i przystań kajakowa

Kojące otoczenie natury ukoi zmysły i pozwoli spędzić wspaniałe chwile. Nasze pole namiotowe na Kaszubach, zlokalizowane w miejscowości Lipusz, to znakomity przystanek podczas pełnego wspaniałej zabawy spływu kajakowego!

Zapewniamy infrastrukturę, która sprzyja odpoczynkowi od wiosny do późnej jesieni. U nas można zorganizować spływ kajakowy Wdą i innymi okolicznymi rzekami, a także spędzić czas przy ognisku lub grillu. Zapewniamy darmowy parking, a także rozległe tereny zielone. To doskonały wybór dla osób, które chcą organizować urlop w otoczeniu natury.

Pole biwakowe z pełną infrastrukturą

Przystań kajakowa w formie pola biwakowego położona jest przy lesie nad rzeką Wda na trasie najciekawszych spływów kajakowych. Camping wyposażono w niezbędną infrastrukturę, wiatę biesiadną, huśtawkę, miejsce na ognisko oraz parking. Dzięki wszechobecnej zieleni istnieje możliwość odbywania długich spacerów oraz wspaniałego grzybobrania.

Oferta biwakowa dla każdego

Nasze pole biwakowe to miejsce, gdzie miło spędzisz czas, odpoczniesz po trudach sportowych i nabierzesz sił na dalszy spływ kajakowy. Z oferty naszego campingu w Lipuszu chętnie korzystają osoby wybierające zarówno wycieczki jedno-, jak i dwudniowe. W ofercie naszego pola biwakowego mamy także domek letniskowy typu holenderskiego.

U nas można spędzić nie tylko kilka godzin w trakcie aktywności z wykorzystaniem kajaka, lecz także zdecydowanie dłuższy urlop. Domek na wynajem wyposażono w kuchnię, co pozwala na samodzielne zorganizowanie wyżywienia na nawet w trakcie kilkunastodniowych pobytów. Zapewniamy komfortowy urlop niezależnie od pogody i pory roku. Na naszym terenie znajduje się też przestrzeń, w której można bezpiecznie rozpalić ognisko lub grilla.

Doskonała lokalizacja pola namiotowego

Nasze pole namiotowe z campingiem cechuje się doskonałą lokalizacją. W Lipuszu, w odległości 1,5 km, znajduje się poczta i bank, a najbliższy sklep umieszczono w odległości 500 m. Do większości najważniejszych punktów można więc dotrzeć pieszo, jednocześnie zwiedzając okoliczne wsie, łąki i lasy. Nasz obiekt chętnie odwiedzają rowerzyści, którzy planują wycieczki jednośladem po pobliskich terenach. Osoby ceniące wygodę mogą skorzystać z własnego samochodu pozostawionego na naszym parkingu.

Wyprawa pod namiot to doskonała opcja na wakacyjny urlop dla całej rodziny, zwłaszcza dla tych, którzy myślą o zdrowym wypoczynku na łonie natury. Wybierając pole namiotowe w miejscowości Lipusz na Kaszubach, możesz być pewny nie tylko pięknych krajobrazów, ale i licznych atrakcji, dzięki którym Ty, Twoja rodzina lub przyjaciele będziecie chcieli tu wracać. Nasze pole namiotowe znajduje się w przepięknej lokalizacji, w otoczeniu natury. To doskonałe miejsce do zorganizowania spływu kajakowego – przystań kajakowa znajduje się w lesie nad rzeką. Forma pola biwakowego już sama w sobie generuje mnóstwo atrakcji, a wszystko to na trasie najciekawszych spływów kajakowych. Camping wyposażony jest w wiatę biesiadną, huśtawkę, miejsce na ognisko oraz parking. Urokliwe lasy i piękna natura otaczająca pole namiotowe zachęca do długich spacerów oraz rodzinnego grzybobrania.

Zapraszamy na nasze pole namiotowe – Lipusz

W ciągu dnia dla naszych gości przygotowaliśmy liczne atrakcje, które pomogą przede wszystkim aktywnie przeżyć każdy dzień pobytu. Wieczory natomiast można spędzić na polu biwakowym, aby nabrać sił np. na dalsze spływy kajakowe. Pole namiotowe w miejscowości Lipusz na Kaszubach jest idealną opcją zarówno na dłuższe wakacje, jak i wypady weekendowe. W naszej ofercie mamy również domek letniskowy. Lipusz to także doskonała lokalizacja – niedaleko (w odległości 1,5 km) znajduje się poczta i bank, a najbliższy sklep umieszczono w odległości 500 m. To idealna oferta dla wszystkich, którzy w otoczeniu natury pragną odpocząć od miejskiego zgiełku.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego pola namiotowego zarówno rodziny z dziećmi, jak i pary czy grupy znajomych. Na terenie obiektu organizujemy też aktywności dla pracowników firm. To świetny sposób na integrację i nawiązanie znajomości, które przydadzą się również w późniejszym czasie, zwiększając wydajność pracy w zespole.

Zalecamy wcześniejszy kontakt z naszym obiektem, by upewnić się, że w danym terminie będziemy dysponować miejscem namiotowym lub wolnym domkiem na wynajem. Ma to znaczenie przede wszystkim w sezonie letnim, kiedy to wiele osób odwiedza kempingi na Kaszubach. Postaramy się znaleźć miejsce w odpowiadającym Ci terminie.

Zapraszamy do kontaktu!

------------ULR SPRAWDZCZY Z SSL