Spływy

Spływy kajakowe
na Kaszubach

Wakacje to czas urlopów, wypoczynku, czasu dla bliskich. Piękna pogoda i długie dni sprzyjają temu, aby spędzać je aktywnie na świeżym powietrzu.

Jeśli kochasz letnie chwile na łonie natury, to spływy kajakowe na Kaszubach będą idealną opcją dla Ciebie i bliskich. W malowniczym otoczeniu można pozwolić sobie na zdrowy wypoczynek, a przy tym zadbać o aktywność. Spływy kajakowe nad rzeką Wda to doskonała opcja dla tych, którzy oprócz zdrowego wypoczynku są ciekawi świata i głodni urokliwych zakątków naszego kraju. Ze swojej strony zapewniamy miłą obsługę oraz doskonałą atmosferę. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Kaszuby to bowiem nie tylko kajaki, ale i mnóstwo atrakcji związanych chociażby z urokliwym położeniem terenu i otoczeniem malowniczych krajobrazów. Z pewnością chętnie do nas wrócisz. Pobyt na Kaszubach to idealna opcja nawet na weekendowy wypad. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! 

Na kajaki? Tylko na Kaszuby!

Po spływie kajakowym można wypocząć na naszym polu namiotowym. Kojące otoczenie natury pozwoli ukoić zmysły i spędzić niezapomniane chwile. Miejscowość Lipusz, w której zlokalizowane jest pole namiotowe, idealnie sprawdza się jako punkt zdrowego, aktywnego wypoczynku. Przystań kajakowa w formie pola biwakowego położona jest przy lesie nad rzeką Wda. Jest to trasa najciekawszych spływów kajakowych na Kaszubach. Camping wyposażony jest w niezbędną infrastrukturę, w tym wiatę biesiadną i huśtawkę. Dostępny jest także parking. Letnie wieczory można wykorzystać np. na wspólne biesiadowanie przy ognisku. Wszechobecna zieleń umożliwia długie, letnie spacery oraz rodzinne zbieranie cudów natury. Pole biwakowe to doskonałe miejsce, aby miło spędzić czas i odpocząć np. po intensywnych spływach kajakowych. Nasze pole namiotowe z campingiem jest doskonale zlokalizowane. W odległości 1,5 kilometra znajduje się poczta i bank, a najbliższy sklep jest w odległości 500 m.

Spływy kajakowe i wypoczynek – Kaszuby

Spływy kajakowe to doskonała atrakcja, ale i mnóstwo wrażeń, po których potrzebny jest idealny wypoczynek. Z tego względu w ofercie mamy m.in. domek letniskowy typu holenderskiego. Podobnie jak camping znajduje się przy lesie i rzece Wda. Letniskowy domek posiada wyjście na zadaszony taras. Dwupokojowy, z sześcioma miejscami sypialnymi (1 pokój z 1 łóżkiem 2-osobowym, 1 pokój z dwoma łóżkami pojedynczymi z możliwością rozłożenia kanapy dla dwóch osób). Salon wyposażony jest m.in. w kominek oraz aneks kuchenny. W domku znajduje się także funkcjonalna łazienka z umywalką i prysznicem. Oprócz tego na wyposażeniu domku znajdują się: czajnik elektryczny, komplet sztućców (na sześć osób), patelnia, kuchenka gazowa, lodówka, telewizor, stolik i krzesło na taras czy huśtawka. Dla naszych klientów parking jest bezpłatny. Ponadto przy kompleksie działa również wypożyczalnia rowerów. Zachęcamy do nawiązania kontaktu, także w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości. Z przyjemnością odpowiemy i dostosujemy ofertę względem Twoich potrzeb.

------------ULR SPRAWDZCZY Z SSL