Wda

Spływy kajakowe dla firm
– Kaszuby, Lipusz

Kajaki, rzeka i Kaszuby to połączenie gwarantujące niezapomnianą przygodę, którą przeżyjesz w dobrze zorganizowany sposób za pomocą naszej atrakcyjnej oferty spływów kajakowych dla firm. Jesteśmy marką specjalizującą się w planowaniu aktywnego i ciekawego spędzania wolnego czasu nad wodą, spełniając oczekiwania klientów w każdym wieku. Łączymy swoją pracę z pasją, co zapewnia najwyższy poziom organizacji. Nasza siedziba mieści się w Lipuszu, z którego oferujemy spływy kajakowe na Kaszubach, takimi szlakami jak Słupia, Pilica, Graniczna, Trzebiocha oraz Wda. Wszystkie wybrane przez nas trasy gwarantują bezpieczeństwo, przepiękne widoki i niezapomniane przeżycia. Przygotowując ofertę kajaków w Lipuszu, bazowaliśmy na cennym doświadczeniu oraz przez lata zdobywanej wiedzy, dzięki czemu zapewniamy pełen profesjonalizm. Udostępniamy najwyższej jakości ekwipunek sportowy, który świetnie sprawdzi się podczas długich, ciekawych i malowniczych szlaków.

Spływy kajakowe – niezapomniana przygoda

Prezentowane przez nas kajaki przystosowane są specjalnie do wybranych tras, co zapewnia solidność i wytrzymałość oraz gwarantuje niezwykłą wygodę użytkowania. Proponowana przez nas oferta spływów kajakowych jest niezwykle kompleksowa i komfortowa, o czym świadczy przygotowany dla klientów darmowy plac parkingowy, niezawodna opieka naszych wykwalifikowanych pracowników oraz precyzyjna mapka ze szlakiem, która pozwoli na łatwe, swobodne i wygodne pokonywanie całej trasy. W Lipuszu na Kaszubach udostępniamy szeroki zakres kajaków, dzięki czemu nasze spływy kajakowe świetnie sprawdzą się jako wyjątkowy sposób integracji pracowników. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych.

Spływy kajakowe dla firm – doskonały sposób na integrację

Integracja w firmie to jeden z najważniejszych elementów wpływających na ogólną atmosferę pracy. Dogadywanie się pracowników, swoboda wykonywania obowiązków oraz dobry klimat to znaczące czynniki do uzyskania skutecznych i efektywnych działań. Jednym z najlepszych sposobów na integrację w firmie jest atrakcyjne zaplanowanie wolnego czasu, w ciekawej formie, który można spędzić w oderwaniu od rzeczywistości. W tym celu doskonałym rozwiązaniem będą spływy kajakowe dla firm na Kaszubach, które pozwolą pracownikom i zarządowi zapomnieć o pracy, przenosząc się w świat niezapomnianej przygody i przepięknej natury. Jest to świetny sposób na zadbanie o integrację, kontakty w całej firmie oraz ogólny klimat, co pozwoli wpłynąć na codzienne efekty pracy. Wystarczy skorzystać z naszej wyjątkowej oferty spływów kajakowych, by przeżyć wyjątkową przygodę z kolegami z pracy i przenieść się w malownicze uroki Kaszub!

Wda spływy kajakowe jednodniowe

Aktywny wypoczynek to nie tylko gwarancja świetnej kondycji, ale również szansa na przeżycie niesamowitych przygód, które nie byłyby możliwe w innych warunkach niż na łonie natury. Dla pragnących zetknąć się twarzą w twarz z żywiołem jakim jest woda, a także dla amatorów wodnego szaleństwa, którzy dopiero noszą się z zamiarem podjęcia wyzwania w postaci nowej dyscypliny sportowej idealnym wariantem na organizację czasu wolnego będą spływy kajakowe organizowane przez naszą firmę. Jedną z propozycji ujętych w prezentowanym Państwu rozległym wachlarzu niepowtarzalnych wypraw wodnych przygotowywanych za pośrednictwem naszej doświadczonej ekipy jest spływ po rzece Wda.

Zapewniamy całodniową ekspedycję jedną z najbardziej malowniczych rzek na Kaszubach. Gwarantujemy najlepszej jakości kajaki oraz w pełni fachową obsługę, dbając o maksimum bezpieczeństwa. Spływ Wdą nie wymaga zaawansowanych umiejętności kajakarskich, bowiem jest to wyjątkowo łatwy do pokonania odcinek liczący równo 22 km. Średni czas eskapady to 6 – 7 godzin, z przystankiem.

Jak wygląda spływ kajakowy Wdą

  • przed rozpoczęciem spływu otrzymasz mapkę całego szlaku
  • po zakończeniu spływu kajakowego możliwość zrobienia ogniska w naszej bazie (w miejscu wypłynięcia)
  • każdy uczestnik spływu kajakowego jest ubezpieczony

    Program spływu po rzece Wda zakłada m.in. wpłynięcie na jezioro Schodno, co zaś następuje w połowie trasy. Jako pierwszy punkt odbioru kajaków oraz uczestników wyprawy ustanowiono most w Loryńcu, kolejny to „Bar u Jarosi” usytuowany w Czarlinie, z kolei miejscem finalnym jest Stanica PTTK ulokowana w miejscowości Wdzydze Kiszewskie, zaraz przy nietuzinkowej wieży widokowej.

Dwudniowe emocje na spływie kajakowym rzeką Wdą

  • Skwierawy-Lipusz ok. 16 km. ok. 5 godz.
  • Następny dzień spływu rzeką Wdą Lipusz-Wdzydze Kiszewskie ok. 22 km.6-7 godz.
  • Oferujemy Państwu możliwość rozbicia namiotu, miejsce na ognisko, wiata biesiadna, darmowy parking.
  • Oferujemy również domek letniskowy w typie Holenderskim.

Zapraszamy serdecznie zarówno kajakarzy początkujących, jak i zaawansowanych.

Mapa

mapa spływu kajakowego rzeką Wda
------------ULR SPRAWDZCZY Z SSL