Wda

Spływy kajakowe na rzece Wda

Nasze spływy kajakowe Wdą to sposób na miłe spędzenie czasu na łonie natury. Zajmujemy się kompleksową organizacją takiej aktywności, dzięki czemu nie musisz martwić się żadnymi formalnościami. Wystarczy zarezerwować spływ na konkretny termin, a my zadbamy o przygotowanie kajaków i ich późniejszy odbiór po zakończeniu atrakcji. Zapraszamy do kontaktu zarówno grupy znajomych, jak i rodziny z dziećmi czy pary. Organizujemy też spływy kajakowe na rzece Wda dla firm – w ramach integracji między pracownikami.

Spływy kajakowe Wdą

Kajaki dostępne w naszej ofercie są przystosowane do konkretnych tras. To wytrzymały, solidny sprzęt, w którym bezpiecznie mogą czuć się nawet osoby niepotrafiące pływać. Zapewniamy dostęp do wszystkich niezbędnych akcesoriów, w tym poduszek gwarantujących komfort siedzenia oraz kapoków.

Na terenie ośrodka, z którego wyruszają uczestnicy naszych spływów, znajduje się darmowy plac parkingowy. Udostępniamy też mapkę ze szlakiem, dzięki której można zorientować się co do swojej aktualnej lokalizacji i nie przegapić miejsca odbioru kajaków. W razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą. Podajemy numer telefonu, poprzez który można skontaktować się z nami na dowolnym etapie spływu.

Spływy kajakowe dla firm rzeką Wda

Spływy Wdą to świetny wybór nie tylko dla grup znajomych i rodzin, lecz także firm. Coraz więcej pracodawców decyduje się na zorganizowanie takiej aktywności dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie. To szansa na przyjemne spędzenie czasu i integrację, a co za tym idzie – stworzenie miłej atmosfery w firmie i zwiększenie wydajności pracy. Zachęcamy do organizacji takich atrakcji zwłaszcza w sezonie letnim, przy pięknej, słonecznej pogodzie.

Integracja na łonie natury jest znacznie ciekawsza niż zwykłe spotkanie w siedzibie firmy czy restauracji. W trakcie spływu Wdą osoby znajdujące się w jednym kajaku muszą ze sobą współpracować, co daje pozytywne efekty także w późniejszej, codziennej pracy. Po zakończeniu atrakcji można zorganizować także ognisko na terenie naszego ośrodka. To sposób na miłe zakończenie dnia i posilenie się po wielogodzinnej aktywności fizycznej.

Wda spływy kajakowe jednodniowe

Aktywny wypoczynek to nie tylko gwarancja świetnej kondycji, ale również szansa na przeżycie niesamowitych przygód, które nie byłyby możliwe w innych warunkach niż na łonie natury. Dla pragnących zetknąć się twarzą w twarz z żywiołem, jakim jest woda, a także dla amatorów wodnego szaleństwa, którzy dopiero noszą się z zamiarem podjęcia wyzwania w postaci nowej dyscypliny sportowej, idealnym wariantem na organizację czasu wolnego będą spływy kajakowe organizowane przez naszą firmę. Jedną z propozycji ujętych w rozległym wachlarzu wypraw wodnych przygotowanych przez nas jest spływ po rzece Wda.

Zapewniamy całodniową ekspedycję jedną z najbardziej malowniczych rzek w regionie. Gwarantujemy najlepszej jakości kajaki oraz w pełni fachową obsługę, dbając o maksimum bezpieczeństwa. Spływ Wdą nie wymaga zaawansowanych umiejętności kajakarskich. Jest to bowiem wyjątkowo łatwy do pokonania odcinek liczący równo 22 km. Średni czas eskapady to 6-7 godzin, z przystankiem.

Jak wygląda spływ kajakowy Wdą?

  • Przed rozpoczęciem spływu otrzymasz mapkę całego szlaku.
  • Po zakończeniu spływu kajakowego istnieje możliwość zrobienia ogniska w naszej bazie (w miejscu wypłynięcia).
  • Każdy uczestnik spływu kajakowego jest ubezpieczony.

Program spływu po rzece Wda zakłada m.in. wpłynięcie na jezioro Schodno, co następuje w połowie trasy. Jako pierwszy punkt odbioru kajaków oraz uczestników wyprawy ustanowiono most w Loryńcu, kolejny to „Bar u Jarosi” usytuowany w Czarlinie, z kolei miejscem finalnym jest Stanica PTTK ulokowana w miejscowości Wdzydze Kiszewskie, zaraz przy nietuzinkowej wieży widokowej.

Dwudniowe emocje na spływie kajakowym rzeką Wdą

  • Skwierawy-Lipusz – ok. 16 km. ok. 5 godz.
  • Następny dzień spływu rzeką Wdą Lipusz-Wdzydze Kiszewskie – ok. 22 km. 6-7 godz.

Oferujemy też możliwość rozbicia namiotu, miejsce na ognisko, wiatę biesiadną i darmowy parking. U nas możesz również wynająć domek letniskowy nad stawem.

Zapraszamy serdecznie zarówno kajakarzy początkujących, jak i zaawansowanych. Jeśli chodzi o rzekę Wda, kajaki na tej trasie są dostosowane zarówno do samodzielnych spływów, jak i w grupie 2 lub 3 osób. Dobieramy odpowiedni sprzęt do liczby uczestników i ich potrzeb. Dajemy również wskazówki co do podziału osób pomiędzy kajakami, by zachować ich jak najlepszą sterowność.

Kajaki należy rezerwować na co najmniej kilka dni przed spływem Wdą, zwłaszcza w sezonie letnim. W tym okresie zainteresowanie naszymi usługami jest bardzo duże, dlatego trzeba upewnić się, czy w danym terminie będziemy dysponować odpowiednią liczbą kajaków.

Zapraszamy do kontaktu!

Mapa

mapa spływu kajakowego rzeką Wda
------------ULR SPRAWDZCZY Z SSL